Nowe oznakowanie w Delikatesach!
poniedziałek, 2016-09-19
Z przyjemnością przedstawiamy naszą pracę ze sklepu Delikatesy w Knurowie, gdzie wykonaliśmy nowe elementy oznakowania zewnętrznego i wewnętrznego. Firmie DL Invest dziękujemy za zaufanie!
Zobacz więcej >


Meble/ekspozytory nasz nowy produkt!
czwartek, 2016-09-15
To, że oznakowanie jest naszą specjalnością wiedzą już chyba wszyscy, ale od niedawna potrafimy zrobić nowe rzeczy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą realizacją dla firmy DL Invest, gdzie wykonaliśmy meble/ekspozytory.
Zobacz więcej >


Dekoracja stoiska warzywa/owoce
środa, 2016-09-14
Tym razem pragniemy przedstawić Państwu naszą pracę dla Delikatesów w Knurowie należących do firmy DL Invest. Jest to klasyczna dekoracja mebli warzywno/owocowych. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
Zobacz więcej >


SCCS w Zabrzu
wtorek, 2016-09-13
Dla naszego klienta jakim jest Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu wykonaliśmy kolejny etap oznakowania, tym razem w zakresie naszych prac znalazły się litery przestrzenne, folie na okna, tablice nawigacyjne oraz pylony.
Zobacz więcej >


Drogeria Jasmin - piwniczna Zdrój
wtorek, 2016-09-06
Kolejna piękna placówka, należąca do znanej sieci "Drogerie Jasmin" powstała z naszym znaczącym wkładem w realizację kompletnego systemu identyfikacji wizualnej. Dziękujemy za zaufanie!
Zobacz więcej >