Dysponujemy własną drukarnią o szerokich możliwościach druku w różnych technikach i na różnych nośnikach, co pozwala nam każdorazowo wybrać najbardziej efektywną technikę do każdego zlecenia. Jednostkowa realizacja czy też wielkonakładowa akcja - jesteśmy gotowi na wszystko.

Nasz park maszynowy obejmuje kilka głównych technik.

Światłoutwardzalny druk UV, tak zwany druk płaski, to obecnie jedna z podstawowych i najbardziej praktycznych technik druku stosowanych w produkcji dla reklamy. Możliwość aplikacji grafiki na niemal dowolnym tworzywie, podwyższona trwałość, wysoka jakość i żywe kolory to atuty tej technologii. Od 2016 roku nasz park maszynowy wzbogacił się o zapewniającą najwyższą jakość i wydajność maszynę do druku płaskiego marki DURST.

Druk solventowy na materiałach podawanych z rolki, takich jak folia samoprzylepna, tkanina banerowa, siatka banerowa i szeroki wachlarz folii specjalnych (jak OWV - one way vision, do aplikacji na oknach) to podstawa każdej nowoczesnej drukarni pracującej na potrzeby reklamy. Dysponujemy kilkoma nowoczesnymi i wydajnymi maszynami pracującymi w tej technologii.

Druk sitowy (sitodruk) to sprawdzona, tradycyjna technologia, której w określonych zastosowaniach, nie jest w stanie sprostać żadna z nowocześniejszych, cyfrowych maszyn. Niezwykła trwałość, najwierniejsza reprodukcja barw oraz niskie koszty przy dużych nakładach to największe zalety tej sprawdzonej techniki.

Stale współpracujemy również z kilkoma drukarniami offsetowymi, które zapewniają nam obsługę zleceń wielkonakładowych na atrakcyjnych warunkach i w preferencyjnych terminach.

 

Maszyna do druku płaskiego UV DURST.
Maszyna do druku płaskiego UV DURST. Maszyna do druku płaskiego UV DURST.