Firma DEKOR Sp. z o.o. sp. k. działa w branży reklamy wizualnej, oznakowania zewnętrznego i wewnętrznego obiektów handlowych od 1994 roku.

Naszą ofertę kierujemy do podmiotów handlu detalicznego oraz hurtowego. Równie profesjonalnie podchodzimy do obsługi pojedynczych obiektów jak i ogólnopolskich i międzynarodowych sieci, małych sklepów jak i wielkich hal czy centrów dystrybucji. Naszą specjalnością jest obsługa dużych sieci handlu wielkopowierzchniowego.

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi obejmujące projektowanie, produkcję, druk, transport, montaż i serwis kompleksowych systemów oznakowania zewnętrznego, wewnętrznego oraz dekoracji. Oferujemy również szeroką paletę materiałów POS, zarówno stałych jak i okresowych.

Od lat z sukcesem obsługujemy zarówno lokalnych przedsiębiorców jak i największe sieci handlowe na krajowym rynku. Działamy kompleksowo, kreatywnie, szybko, tanio i skutecznie, aby sprawnie odpowiadać na dynamicznie zmieniające sie potrzeby najbardziej wymagających klientów.

 

Zaufaj naszemu doświadczeniu!